Osocze bogatopłytkowe

Czas trwania

ok.60 minut

Cena zabiegu

600 zł

Pakiet 4 zabiegów- 2000zł

Obszar zabiegowy

twarz, szyja, dekolt, skóra głowy, blizny

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń:

56 66 00 907 / 784 105 560
Umów konsultację

Zabiegi z użyciem własnego osocza bogatopłytkowego to nowoczesna, ale bardzo dobrze już znana metoda stymulacji i regeneracji skóry. Jest to obowiązkowy zabieg dla osób,które chcą zachować młodzieńczy wygląd skóry przez długi czas. Osocze bogatopłytkowe to inczej PRP-Platelet Rich Plasma,potocznie nazywane jest także wampirzym liftingiem.

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego opiera się na metodzie mezoterapii igłowej i słusznie zyskuje coraz więcej zwolenników. Osocze bogatopłytkowe to koncentrat z naszej własnej krwi,który zawiera cenne komórki i czynniki wzrostu. Pobudzają one skórę do regeneracji,dzięki czemu zyskuje ona młodzieńczą witalność. Staje się wyraźnie gładsza,bardziej elastyczna i jędrna. Wampirzy lifting to prawdziwa biorewitalizacja skóry.

Komórki macierzyste zawarte w osoczu mają zdolność odbudowy i naprawy tkanek co umożliwia głębokie i trwałe działanie anti-aging.

Technologia oparta na PRP daje powolne, ale długotrwałe i spektakularne efekty. Zabieg powinien być wykonywany w seriach. Ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym to w pełni bezpieczny zabieg. Pozyskiwane z naszej własnej krwi osocze jest naturalne i biokompatybilne z naszym ciałem. Zabieg nie wywołuje odczynów ani alergii ponieważ nie zawiera żadnych substancji sztucznych. Niweluje to ryzyko powstawania działań ubocznych.

Osocze bogatopłytkowe jest bardzo często stosowane na skórę głowy w terapii nadmiernego wypadania włosów i łysienia. Seria zabiegów wzmacnia włosy i stymuluje nowe do wzrostu. Zabieg dedykowany jest dla osób obciążonych łysieniem genetycznie oraz dla osób których włosy przerzedziły się wskutek choroby,intensywnego leczenia czy stresu. Terapia osoczem bogatopłytkowym na włosy wymaga czasu i systematyczności,ale pozwala osiągnąć bardzo dobre efekty.

Podstawowe informacje

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania.

Przez 10 dni poprzedzających zabieg nie należy stosować leków,które zaburzają krzepnięcie krwi (np. aspiryna, polopiryna, acard, polocard).

Przebieg zabiegu

Przed zabiegiem przeprowadzona jest konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej,który szczegółowo omówi przebieg zabiegu oraz przeprowadzi wywiad z pacjentem.

Zalecenia pozabiegowe

Pacjent może od razu wrócić do codziennych czynności.

Mogą pojawić się obrzęk,zasinienie lub zaczerwienienie skóry.

Przez pierwsze 3 doby należy unikać spożywania alkoholu,opalania się ,nadmiernego wysiłku fizycznego,wizyt w saunie i na basenie oraz gorących kąpieli.

Efekty

 • Przyspieszenie procesu gojenia

 • Rewitalizacja i nawilżenie skóry

 • Poprawa kolorytu skóry

 • Spłycenie zmarszczek

 • Poprawa jędrności skóry

 • Zmniejszenie wypadania włosów

 • Wygładzenie cellulitu

Przeciwwskazania

 • Ciąża i okres karmienia piersią

 • Stany zapalne skóry

 • Choroby krwi

 • Choroba nowotworowa

Cennik

Osocze bogatopłytkowe600 zł

Umów wizyte

Tel: 56 660 09 07

Gsm: 784 105 560

E-mail: biuro@cmeik.pl

Adres

CMEIK
Centrum Medycyny
Estetycznej i Kosmetologii
ul. Kołłątaja 10A,
87-100 Toruń

Kontakt

Informacje

Nasza oferta
Polityka prywatności
RODO
Znajdź nas na mapie

Na skróty

Wypełniacze
Nici liftingujące
Endermologia
Skleroterapia
Liposukcja