Nici Aptos

Czas trwania

ok.60 minut

Cena zabiegu

500-3000zł

Cena zabiegu zależy od ilości wykorzystanych nici.

Obszar zabiegowy

twarz, szyja, dekolt, brzuch, ramiona, uda, pośladki

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń:

56 66 00 907 / 784 105 560
Umów konsultację

Aptos to kombinacja specjalnych,estetycznych nici oraz metod ich implantacji , opracowana w 1996 roku, przez dr Marlena Sulamanidze,a następnie sukcesywnie rozwijana przez dr George’a i Konstantina Sulumanidze. Nici występują w postaci rozpuszczalnego lub stałego szwu i są wykorzystywane do liftingu, konturowania (modelowania) i rewitalizacji (wzmacniania tkanek) twarzy i ciała.

Lifting przy zastosowaniu nici Aptos to popularna procedura odmładzania twarzy i ciała oraz poprawy jakości skóry bez interwencji chirurgicznej, niosącej ryzyko bliznowacenia. Procedury Aptos nazywane są minimalnie inwazyjnymi z minimalnym okresem rekonwalescencji.

Aptos to jedno z najskuteczniejszych i najbardziej wszechstronnych narzędzi do kompleksowej walki z opadającymi tkankami w obszarze całej twarzy z uwzględnieniem linii brwi, policzków, żuchwy, a także szyi, z jednoczesną odbudową jakości skóry, przywróceniem naturalnej witalności i działaniem przeciwstarzeniowym.

Nici Aptos posiadają mikrowypustki, które umożliwiają skuteczne zaczepienie się w tkankach i utworzenie dla nich rodzaju podskórnego stelaża powstrzymującego procesy grawitacyjne, na które narażona jest starzejąca się skóra. Do ich implantacji stosuje się specjalistyczne opatentowane igły, których budowa umożliwia bardzo precyzyjne ruchy.

Nici Aptos w swoim składzie zawierają kwas polimlekowy, który stymuluje procesy odnowy skóry poprzez pobudzanie produkcji kolagenu i elastyny odpowiadających za jędrność i gęstość skóry.

Nici liftingujące Aptos pozwalają osiągnąć doskonały rezultat estetyczny bez konieczności poddawania się tradycyjnym operacjom chirurgicznym. Rodzaj nici dobierany jest do indywidualnych potrzeb pacjenta,a zastosowana technika umożliwia modelowanie twarzy, szyi i dekoltu, podnoszenie piersi czy poprawę wiotkiej skóry na pośladkach,udach,ramionach i brzuchu.

Podstawowe informacje

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania.

Przez 10 dni poprzedzających zabieg nie należy stosować leków,które zaburzają krzepnięcie krwi (np. aspiryna, polopiryna, acard, polocard).

Przebieg zabiegu

Przed zabiegiem przeprowadzona jest konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej,który szczegółowo omówi przebieg zabiegu oraz przeprowadzi wywiad z pacjentem.

Lekarz znieczula obszar zabiegowy,a następnie wprowadza nici APTOS.

Zalecenia pozabiegowe

Pacjent może od razu wrócić do codziennych czynności.

Mogą pojawić się obrzęki,zasinienie lub zaczerwienienie skóry.

Przez pierwsze 3 doby należy unikać spożywania alkoholu,opalania,nadmiernego wysiłku fizycznego,wizyt w saunie i na basenie oraz gorących kąpieli.

Poprawa napięcia skóry widoczna jest bezpośrednio po zabiegu,efekt narasta z każdym dniem przez około 6 tygodni. Efekt końcowy utrzymuje się w zależności od predyspozycji pacjenta – do dwóch,a nawet 3 lat.

Efekty

 • Efekt liftingu bez skalpela

 • Wymodelowanie owalu twarzy

 • Poprawa jędrności skóry

 • Wygładzenie zmarszczek

 • Nadanie objętości

 • Podniesie opadającej skóry

 • Odmłodzenie skóry

 • Uniesienie zwiotczałej skóry

Przeciwwskazania

 • Ciąża i okres karmienia piersią

 • Rany i infekcje skóry

 • Aktywna opryszczka

 • Choroba nowotworowa

 • Bliznowce

 • Zaburzenia krzepnięcia krwi

Cennik

Nici Aptos500 zł3000 zł

Umów wizyte

Tel: 56 660 09 07

Gsm: 784 105 560

E-mail: biuro@cmeik.pl

Adres

CMEIK
Centrum Medycyny
Estetycznej i Kosmetologii
ul. Kołłątaja 10A,
87-100 Toruń

Kontakt

Informacje

Nasza oferta
Polityka prywatności
RODO
Znajdź nas na mapie

Na skróty

Wypełniacze
Nici liftingujące
Endermologia
Skleroterapia
Liposukcja