Neauvia Stimulate and Lift

Czas trwania

ok.45-60 minut

Cena zabiegu

3000 zł

(Cena obejmuje 3 zabiegi)

Obszar zabiegowy

twarz, szyja

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń:

56 66 00 907 / 784 105 560
Umów konsultację

Neauvia Stimulate & Lift

Częstym problemem pacjentek są opadające policzki,cienie pod oczami,widoczne bruzdy nosowo-wargowe,utrata gęstości i sprężystości skóry. Zabieg Neauvia Stimulate & Lift to luksusowy zabieg opracowany przez markę Neauvia Organic, który zapobiega efektom starzenia się i postępującym zmianom skóry twarzy. To kompozycja najwyższego stężenia kwasu hialuronowego oraz bardzo cennego dla naszej skóry minerału – hydroksyapatytu wapnia. Stymulacja tą mieszanką składników zapewnia naszej skórze widoczną poprawę napięcia, uniesienia opadającego owalu twarzy. Zabieg intensywnie stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu,dzięki czemu w naturalny sposób otrzymujemy efekt zagęszczenia skóry oraz widoczny efekt uniesienia owalu twarzy. Następuje długotrwałe nawilżenie i rozświetlenie skóry. Pełen zabieg składa się z trzech etapów(miesięczne odstępy) podczas których aplikowane są składniki stymulujące.

 

Neauvia Stimulate & Lift to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy nie tylko na ujędrnieniu i poprawie jakości skóry, ale też podniesieniu tzw. chomików i uzupełnieniu ubytków związanych z zanikiem podskórnej tkanki tłuszczowej.

Pełen protokół Stimulate & Lift obejmuje 3 zabiegi:

  • W czasie pierwszej wizyty wykonuje się aplikację usieciowanego kwasu hialuronowego z dodatkiem 1% hydroksyapatytu wapnia i mezoterapię nieusieciowanym kwasem hialuronowym z dodatkiem aminokwasów (glicyny i l-proliny)
  • Po upływie odpowiednio 4 i 8 tygodni wskazane są kolejne dwie aplikacje nieusieciowanego kwasu hialuronowego z dodatkiem aminokwasów.

Podstawowe informacje

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Przez 10 dni poprzedzających zabieg nie należy stosować leków, które zaburzają krzepnięcie krwi (np. aspiryna, polopiryna, acard, polocard)

Przebieg zabiegu

Przed zabiegiem przeprowadzona jest konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej, który szczegółowo omówi przebieg zabiegu oraz przeprowadzi wywiad z pacjentem. Dla zwiększenia komfortu pacjenta przed wykonaniem zabiegu zostaje nałożony krem znieczulający.

Zalecenia pozabiegowe

Pacjent może od razu wrócić do codziennych czynności.

 Po zabigu może pojawić się obrzęk, zasinienie lub zaczerwienienie skóry. 

Przez pierwsze 3 doby należy unikać dotykania i masowania obszarów pozabiegowych, spożywania alkoholu, opalania się, nadmiernego wysiłku fizycznego, wizyt w saunie i na basenie oraz gorących kąpieli.

Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu,a pełen rezultat uzyskujemy stopniowo do miesiąca po wykonanym zabiegu.

Bardzo ważne jest,aby wykonać pełną procedurę zabiegową składającą się z 3 zabiegów.

Efekty

 • Widoczny efekt uniesienia owalu

 • Spłycenie zmarszczek

 • Poprawa jędrności skóry

 • Uzupełnienie ubytków tkankowych

 • Poprawa gęstości tkanki

 • Długotrwałe rozświetlenie i nawilżenie skóry

Przeciwwskazania

 • Alergia

 • Ciąża i okres karmienia piersią

 • Stany zapalne skóry

 • Aktywna opryszczka

 • Choroba nowotworowa

Cennik

Neauvia Stimulate & Lift3000 zł

Umów wizyte

Tel: 56 660 09 07

Gsm: 784 105 560

E-mail: biuro@cmeik.pl

Adres

CMEIK
Centrum Medycyny
Estetycznej i Kosmetologii
ul. Kołłątaja 10A,
87-100 Toruń

Kontakt

Informacje

Nasza oferta
Polityka prywatności
RODO
Znajdź nas na mapie

Na skróty

Wypełniacze
Nici liftingujące
Endermologia
Skleroterapia
Liposukcja