Mezoterapia głęboka CYTOCARE 715

Czas trwania

ok.30-60 minut

Cena zabiegu

800 zł

Obszar zabiegowy

twarz,szyja,dekolt,ramiona,

brzuch,uda,pośladki

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń:

56 66 00 907 / 784 105 560
Umów konsultację

Cytocare C 715

Preparat Cytocare C 715 jest produktem pośrednim, pomiędzy typowym wypełniaczem a innymi preparatami używanymi do mezoterapii. Doskonałe efekty są wynikiem równoczesnego zastosowania bardzo wysokiego stężenia kwasu hialuronowego z dipeptydem karnozyną ( określanej jako antyoksydant XXI wieku) oraz kompleksu aminokwasów.
Preparat Cytocare C715 jest przedstawiany jako produkt będący pomostem pomiędzy klasyczną mezoterapią a wypełniaczami.
Na czym polegają różnice? 
Przede wszystkim  preparat ten  zawiera wysokie stężenie kwasu hialuronowego, który w krótkim czasie daje efekt lekkiego wypełnienia i znakomicie podnosi stan nawilżenia skóry.
Po drugie, preparat zawiera karnozynę, która jest określana jako antyoksydant XXI wieku. Jako potężny antyoksydant blokuje mechanizmy wpływające na procesy starzenia się komórek skóry.
I po trzecie, posiada szeroki kompleks aminokwasów, które odpowiedzialne są za przebudowę uszkodzonych komórek, co prowadzi do ich regeneracji. Kompleks ten, sprzyja także wzmocnieniu bariery hydrolipidowej skóry, redukuje zaczerwienienia i poprawia jej koloryt.
Preparat podajemy podczas zabiegu mezoterapii metodą nakłuwania odpowiednie dawki preparatu w obszary poddawane zabiegowi. Składniki aktywne preparatu stopniowo uwalniają się i rozpoczyna się mechanizm regeneracji struktury skóry.

Podstawowe informacje

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Przed mezoterapią igłową przez 10 dni poprzedzających zabieg nie należy stosować leków, które zaburzają krzepnięcie krwi (np. aspiryna, polopiryna, acard, polocard).

Przebieg zabiegu

Przed zabiegiem przeprowadzona jest konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej, który szczegółowo omówi przebieg zabiegu oraz przeprowadzi wywiad z pacjentem. Dla zwiększenia komfortu pacjenta przed wykonaniem zabiegu zostaje nałożony krem znieczulający.

Zalecenia pozabiegowe

Pacjent może od razu wrócić do codziennych czynności. Po mezoterapii igłowej może pojawić się obrzęk, zasinienie lub zaczerwienienie skóry. 

Przez pierwsze 3 doby należy unikać dotykania i masowania obszarów pozabiegowych, spożywania alkoholu, opalania się, nadmiernego wysiłku fizycznego, wizyt w saunie i na basenie oraz gorących kąpieli.

Efekty

 • Regeneracja struktuy skóry

 • nawilżenie skóry

 • zagęszczenie skóry

 • ochrona antyoksydacyjna

 • wypełnienie drobnych zmarszczek

 • Regeneracja starzejącej się skóry

 • Poprawa ogólnej kondycji skóry

Przeciwwskazania

 • Alergia

 • Ciąża i okres karmienia piersią

 • Stany zapalne skóry

 • Aktywna opryszczka

 • choroba nowotworowa

Cennik

Mezoterapia głęboka800 zł

Umów wizyte

Tel: 56 660 09 07

Gsm: 784 105 560

E-mail: biuro@cmeik.pl

Adres

CMEIK
Centrum Medycyny
Estetycznej i Kosmetologii
ul. Kołłątaja 10A,
87-100 Toruń

Kontakt

Informacje

Nasza oferta
Polityka prywatności
RODO
Znajdź nas na mapie

Na skróty

Wypełniacze
Nici liftingujące
Endermologia
Skleroterapia
Liposukcja