Mężczyzna

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń:

56 66 00 907 / 784 105 560
Umów konsultację

Przekonanie,że dbanie o siebie jest niemęskie już dawno odeszło w niepamięć i każdy nowoczesny mężczyzna wie,że żeby dobrze wyglądać należy o siebie  dbać!

Skóra mężczyzn swoją budową nieco różni się od skóry kobiecej. Przede wszystkim naskórek oraz skóra właściwa są grubsze. Znajduje się tam więcej kolagenu i elastyny przez co proces starzenia się skóry pojawia się później niż u kobiet. Dzięki większym brodawkom skóry właściwej występuje również lepsze mikrokrążenie, a skóra jest bardziej dotleniona. Dla zachowania równowagi u mężczyzn znacznie szybciej pojawiają się zmarszczki mimiczne i zazwyczaj są głębokie. Często występuje również problem z trądzikiem,łojotokiem lub popękanymi naczyniami.Na szczęście istnieje szereg zabiegów i produktów stworzonych z myślą o mężczyznach.

Neauvia Man to pierwsza na rynku gama preparatów kwasu hialuronowego przeznaczona wyłącznie dla mężczyzn, uwzględniająca potrzeby ich skóry.
Linia Neauvia Organic dla mężczyzn oferuje bardzo skuteczne preparaty kwasu hialuronowego, które służą do wypełnienia ubytków tkankowych, pobudzania wytwarzania kolagenu oraz poprawy nawilżenia, napięcia i elastyczności skóry. Neauvia Stimulate Man służy do korekcji i głębokiej odbudowy objętości tkanki. Produkt ten nadaje się w szczególności do głębokiego wypełniania zagłębień męskiej skóry, konturowania twarzy w przypadku umiarkowanego oraz zaawansowanego stopnia starzenia . Unikalne połączenie procesów wypełniania i biostymulacji oraz znacząca poprawa gęstości skóry. Rezultaty potwierdzone badaniami klinicznymi.
Wskazania:
  • korekcja zmarszczek głębokich
  • wypełnienie bruzd nosowo-wargowych
  • nadawanie objętości policzkom
  • pobudzanie produkcji kolagenu

Umów wizyte

Tel: 56 660 09 07

Gsm: 784 105 560

E-mail: biuro@cmeik.pl

Adres

CMEIK
Centrum Medycyny
Estetycznej i Kosmetologii
ul. Kołłątaja 10A,
87-100 Toruń

Kontakt

Informacje

Nasza oferta
Polityka prywatności
RODO
Znajdź nas na mapie

Na skróty

Wypełniacze
Nici liftingujące
Endermologia
Skleroterapia
Liposukcja