O nas

Dr n. med. Jacek Winczakiewicz

CHIRURG OGÓLNY, LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, FLEBOLOG

Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, specjalista chirurgii ogólnej. W latach 1983-1999 pracował w Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Naczyniowej w Toruniu. Założyciel (1992 rok) Prywatnego Centrum Chirurgii będącego jednym z pierwszych w Polsce ośrodków Chirurgii Jednego Dnia, a od 2008 roku także Oddziału Medycyny Estetycznej. Staż naukowy w 1999 roku w Klinice chirurgicznej w Vorms (Niemcy), a w 2000 roku nostryfikacja dyplomu w USA. W 1993 uzyskał specjalizację II stopnia w chirurgii ogólnej.Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Klubu Przepuklinowego,Towarzystwa Chirurgów Polski, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Tytuł doktora medycyny za pracę z zakresu chirurgii przepuklin, Pierwsza nagroda na Europejskim Kongresie Flebologicznym za pracę w temacie patofizjologii układu żylnego. Uczestnik i współautor prac nad diagnostyką optyczną wczesnego wykrywania czerniaka skóry i nowotworów układu pokarmowego oraz układowych działań skleroterapii u zwierząt laboratoryjnych we współpracy z Uniwersytetem im. M. Kopernika w Toruniu. Liczne staże i szkolenia zagraniczne m.in. z zakresu liposukcji i medycyny regeneracyjnej. Przeszczepy tłuszczu (lipotransfery) i komórek macierzystych w celach leczniczych i estetycznych. Od 18 lat pracuje tylko w prowadzonym przez siebie i doktora Marka Borkiewicza Prywatnym Centrum Chirurgii w Toruniu.

Jest absolwentem dwuletniej szkoły medycyny estetycznej i antystarzeniowej w Warszawie. Specjalizuje się w leczeniu chorób żylnych (operacjach laserowych- EVLeT RF, skleroterapii) leczeniu przepuklin z użyciem siatek, proktologii (hemoroidy – operacje laserowe LHP, przetoki odbytu FILAC), liposukcji, lipotransferach do twarzy, piersi, pośladków, zabiegach medycyny estetycznej (botox, wypełniacze , lasery, nici), nowotworach skóry, badaniach endoskopowych i USG.

Jest członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, które należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia medycyny Estetycznej. Uczestnik wielu konferencji naukowo-szkoleniowych z zakresu chirurgii ogólnej, plastycznej i naczyniowej.

Praktykował w wielu klinikach w kraju i za granicą, jak również uczestniczył w licznych Kongresach i Kursach Polskiego i Międzynarodowych Towarzystw Chirurgii i Medycyny Estetycznej m. in. w Paryżu, Nowym Jorku, Londynie, Rio de Janeiro, Rzymie, Atenach i innych. Nabyte umiejętności i doświadczenie są skrupulatnie wykorzystywane w codziennej działalności od 1992 roku.

W swojej pracy dąży do uzyskiwania naturalnych efektów, skutecznie łącząc techniki iniekcyjne (wypełniacze, komórki macierzyste, aminokwasy, toksyna botulinowa) z najnowszymi technologiami HI-TECH.

Lek.Katarzyna Winczakiewicz

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Absolwentka kierunku Lekarskiego Collegium Medicum z Oddziałem anglojęzycznym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy.

W trakcie szkolenia specjalizacyjnego w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Anty-Aging w Warszawie. Regularnie uczestniczy w krajowych oraz międzynarodowych kursach,kongresach i szkoleniach. Dr Katarzyna Winczakiewicz odbyła liczne szkolenia i warsztaty w kraju i za granicą z zakresu medycyny estetycznej m.in.: zastosowanie kwasu hialuronowego, kwasu polimlekowego, toksyny botulinowej, i laseroterapii. Interesuje się przede wszystkim metodami rewitalizacji skóry i profilaktyką przeciwstarzeniową. Stawia szczególny nacisk na naturalną regenerację i procesy odnowy tkankowej. W swojej praktyce z powodzeniem stosuje wypełniacze tkankowe,a także preparaty toksyny botulinowej oraz zabiegi z wykorzystaniem urządzeń Hi-Tech.

Ulubiony zabieg? Mezoterapia igłowa i laser frakcyjny CO2!

 

 

 

Treść pojawi się wkrótce.
Zapraszamy niebawem do poznania naszej firmy!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Umów wizyte

Tel: 56 660 09 07

Gsm: 784 105 560

E-mail: biuro@cmeik.pl